Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 14:08

У Дніпрі припиняють бюджетне фінансування організацій ветеранів


Міський голова Дніпра Борис Філатов після сутичок у місті 9 травня заявив, що фінансування ветеранських організацій припинять

У Дніпрі припиняють бюджетне фінансування організацій ветеранів Другої світової війни. Відповідне рішення 17 травня ухвалили депутати Дніпровської міської ради.

За рішенням, кошти, які планували виділити організаціям, а це близько 940 тисяч гривень, направлять на адресну допомогу ветеранам.

Раніше, після сутичок у Дніпрі 9 травня, міський голова Борис Філатов заявив про можливе припинення фінансування ветеранських організацій та відмову їм у приміщенні міськради.

Пізніше керівники організацій заявили, що їм наказали звільнити кабінети, які вони займали в мерії, і вивезти речі.

В офіційному прес-релізі міськради йшлося про те, що влада зосередиться на адресній допомозі ветеранам і не буде фінансувати їхні організації, які «працюють здебільшого для політичного піару».

«Фінансування позбавляють лише ветеранські організації, які останнім часом працюють здебільшого для політичного піару. Місто матеріально підтримує ветеранські організації вже не перший рік, утім жодних звітів про витрачені кошти об'єднання не надавали. Цьогоріч на зарплати, купівлю канцтоварів та проведення фестивалів вони мали отримати близько 1,2 мільйона гривень. Тепер ці гроші повернуть до міського бюджету. Крім того, як свідчить практика, кількість ветеранських організацій не відображає кількості ветеранів, які справді потребують підтримки», – йшлося в заяві.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG