Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 14:23

Фінансування США таборів для біженців триватиме – посол в ООН


Посол США в ООН Ніккі Гейлі зустрічається з сирійськими студентами-біженцями в столиці Йорданії Аммані, 21 травня 2017 року

Посол США в ООН Ніккі Гейлі відвідала 21 травня табір сирійських біженців в Йорданії, заявивши, що фінансування таких об’єктів з боку Сполучених Штатів триватиме.

Перебуваючи в таборі для біженців Аз-Заатар біля сирійського кордону, вона сказала, що Сполучені Штати є «донором №1 в цій кризі».

«Це не заплановано зупиняти», – додала вона. – «Ми не збираємося припиняти фінансування. Те, що я тут, свідчить: ми хочемо побачити, що іще треба зробити».

За словами Гейлі, США витратили 6,5 мільярдів доларів на допомогу людям, які пережили шестирічну громадянську війну в Сирії.

Нині у таборі Аз-Заатар перебуває близько 80 тисяч біженців, близько половини з них – діти.

Гейлі напередодні також оглянула одну вантажівку з продуктами, що мала їхати на контрольовану опозицію територію у складі гуманітарного конвою від місії США та інших організацій, чимало з яких також фінансуються Вашингтоном.

«Це все від імені наших сирійських братів і сестер», - сказав Хейлі співробітникам гуманітарних організацій.

«Ми хочемо, щоб ви відчули, що за вами стоїть США», – звернулася Ніккі Гейлі до співробітників гуманітарних організацій.

Висловлювання посла США в ООН іноді виглядають невідповідними президентським. Дональд Трамп наполягає на значному скороченні іноземної допомоги США і запровадив обмеження щодо в’їзду біженців до США. Він також закликав Сполучені Штати скоротити фінансування діяльності ООН.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG