Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 11:08

На сайті Національного агентства із запобігання корупції України оприлюднена декларація голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, який раніше заявляв, що не публікувати документ йому як чинному офіцеру наказала Служба безпеки України.

Згідно з оприлюдненою декларацією, Костянтин Бриль володіє житловими будинками площею 629 в 282,40 квадратних метрів у Києві і п’ятьма земельним ділянками у Києві: 1061 квадратних метрів, 84 квадратних метри і трьома ділянками по 100 квадратних метрів.

Дружина Костянтина Бриля володіє будинком у 318 квадратів у населеному пункті Велика Каратуль Переяслав-Хмельницького району Київщини. Дочки Костянтина Бриля є власницями квартир у столиці України площею 151 і 77,8 квадратних метрів.

Серед цінного майна Констянтин Бриль задекларував мобільний телефон марки Vertu, два годинники марки Vasheron Constantyn, а також годинники Breguet і Ulysse Nardin.

За минулий рік Костянтин Бриль отримав 78678 гривень зарплати за основним місцем роботи в СБУ і 191300 гривень – у Запорізькій ОДА. На банківському рахунку голови Запорізької ОДА – 200 тисяч гривень. Його дружина – Майя Бриль – тримає у банках рахунки на 20 тисяч гривень, а також володіє сумами у розмірі 800 тисяч гривень і 250 тисяч американських доларів.

18 травня Костянтин Бриль заявив, що подав у відставку з лав СБУ за власним бажанням та звернувся до НАЗК за роз’ясненнями щодо механізму оприлюднення його е-декларації.

24 травня у Запорізькому окружному суді має продовжитися розгляд позову депутата Верховної Ради з фракції «Блок Петра Порошенка» Вадима Кривохатька до Костянтина Бриля з вимогою оприлюднити е-декларацію. На попередньому засіданні захисник голови ОДА пояснити, яку той займає посаду в лавах СБУ, не зміг. У суді було оголошено перерву для отримання документів про проходження Костянтином Брилем служби в лавах СБУ.

Раніше голова Запорізької ОДА заявив на запитання журналістів програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і каналу «UA:Перший», що не оприлюднювати декларацію йому наказала Служба безпеки України, чинним офіцером якої він був.

У СБУ у відповідь на запит програми «Схеми» заявили, що декларація голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля відсутня на сайті НАЗК, оскільки він проходить військову службу у Службі безпеки України. У відомстві запевнили, що голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль подав декларацію вчасно.

Згідно з інформаційною довідкою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, він був власником понад 40 соток землі та двох будинків на 625 і 282 квадратних метри в елітному поселенні Пуща-Водиця у Києві.

Дружина Костянтина Бриля Майя є власницею квартири площею 222 квадратні метри і гаража в центрі Києва, однокімнатної квартири під Києвом, а також мисливського будинку в урочищі «Діброва» у Київській області.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG