Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 11:09

Держгеонадра: невідомі захопили кабінет голови відомства


Ілюстративне фото

У Державній службі геології та надр України заявляють, що невідомі захопили кабінет голови відомства.

Як повідомляє прес-служба Держгеонадр, працівників служби не допускають до робочих місць, також приїхали народні депутати.

Крім того, у відомстві заявляють, що невідомі особи намагалися отримати доступ до документів, печаток та сейфу.

У поліції наразі не коментують цю інформацію.

Цього тижня відбувався конкурс на посаду голови Держгеонадр, проте безрезультатно. 16 травня Комісія з питань вищого корпусу державної служби на конкурсі не змогла зібрати кворуму для проведення конкурсу, 23 травня комісія також не змогла обрати переможця.

У грудні 2014 року уряд звільнив голову Держгеонадр Дмитра Кащука, у січні 2015 року виконувачем обов'язки голови відомства став Микола Бояркін. Стосовно Бояркіна минулого року НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення.

18 травня цього року Кабмін звільнив Бояркіна і призначив тимчасовим керівником відомства Олега Кирилюка.

Діяльність Державної служби геології та надр України координується Кабміном через міністра екології та природних ресурсів. Служба, серед іншого, видає спеціальні дозволи на користування надрами (у тому числі на користування нафтогазоносними надрами), зупиняє та анулює дію спеціальних дозволів на користування надрами, а також здійснює управління об’єктами державної власності, що належать до сфери управління Держгеонадр.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG