Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 04:08

Гройсман: потрібно провести публічний аудит Держгеонадр


Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає необхідним проведення публічного аудиту Державної служби геології й надр.

«Потрібно зробити серйозний аудит стосовно колишнього керівництва Держгеології. Зробити цей аудит публічним», – сказав Гройсман.

Він зазначив, що результати аудиту варто передати в Національне антикорупційне бюро України й Генеральну прокуратуру для подальшого вивчення.

Прем’єр також наголосив, що блокування роботи державних органів є неприпустимим.

У Державній службі геології та надр України 25 травня заявили, що невідомі захопили кабінет голови відомства. У поліції Києва заявили, що, за попередньою інформацією, ця ситуація є непорозумінням щодо зміни керівництва.

У грудні 2014 року уряд звільнив голову Держгеонадр Дмитра Кащука, у січні 2015 року виконувачем обов’язки голови відомства став Микола Бояркін. Стосовно Бояркіна минулого року НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення.

18 травня цього року Кабмін звільнив Бояркіна і призначив тимчасовим керівником відомства Олега Кирилюка.

Цього тижня також відбувався конкурс на посаду голови Держгеонадр, проте безрезультатно.

Діяльність Державної служби геології та надр України координується Кабміном через міністра екології та природних ресурсів. Служба, серед іншого, видає спеціальні дозволи на користування надрами (у тому числі нафтогазоносними надрами), зупиняє та анульовує дію спеціальних дозволів на користування надрами, а також здійснює управління об’єктами державної власності, що належать до сфери управління Держгеонадр.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG