Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 08:47

Кличко надав три відпустки і преміював свого заступника із підробленим дипломом – «Схеми»


Міський голова Києва Віталій Кличко (л) та заступник мера Володимир Бондаренко

Мер Києва Віталій Кличко надав три відпустки підряд своєму заступнику, керівнику апарату Київської міської державної адміністрації Володимиру Бондаренку та преміював його у розмірі 100% посадового окладу за травень. Першу відпустку було надано одразу ж після виходу в ефір розслідування програми «Схеми» про те, що у Володимира Бондаренка підроблений диплом бакалавра. Про це повідомляють журналісти програми.

Відповідно до розпоряджень Віталія Кличка, Володимиру Бондаренку 11 травня було надано відпустку з 12 по 19 травня, 19 травня відпустку з 22 по 26 травня та 26 травня ще одну відпустку з 29 травня по 2 червня.

Крім цього, своїм розпорядженням мер Києва 26 травня преміював Володимира Бондаренка у розмірі 100% посадового окладу за травень.

11 травня журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший») опублікували розслідування, в якому виявили, що керівник апарату Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У відповіді від КМДА, яка надійшла через місяць після отримання інформаційного запиту, йдеться, що у матеріалах особової справи Володимира Бондаренка відсутня інформація про його навчання у Львівському національному університеті.

Слідчий відділ головного управління Національної поліції у Києві повідомив «Схемам», що за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 (підробка документів), розпочате кримінальне провадження. За словами юристки громадської організації «Центр протидії корупції» Ольги Веретільник, ця стаття передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до двох років.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG