Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 11:35

Путін закликає американських бізнесменів до поліпшення відносин між США і Росією


Президент Росії Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін закликав представників бізнесу на території США до поліпшення відносин між двома країнами.

Виступаючи на заході під назвою «Бізнес-діалог Росія-США» в кулуарах щорічного Санкт-Петербурзького міжнародного економічного форуму 2 червня, Путін попросив керівників компаній на території США, «допомогти нам відновити нормальний політичний діалог».

Він заявив, що Москва працює над «нормалізацією» двосторонніх відносин, які досягли занепаду під керівництвом колишнього президента США Барака Обами, в тому числі через анексію у 2014 році українського півострову Крим і активну підтримку Москвою сепаратистів на сході України, і розбіжності в зв’язку з конфліктом в Сирії.

Путін додав, що Москва підтримує спільні проекти між російським і американським бізнесом.

«Сполучені Штати завжди залишалася важливим торговим партнером для нас», – сказав Путін.

Президент США Дональд Трамп під час передвиборної кампанії виступав із заявами про можливість визнати захоплення Росією українського Криму і скасувати санкції. Він і нині говорить про необхідність поліпшувати відносини з Росією. При цьому нині в Адміністрації президента США наголошують, що скасування більшої частини санкцій можливе тільки після виконання Росією її зобов’язань за мінськими домовленостями, а скасування решти «кримських» санкцій – після деокупації українського півострова.

США і ЄС застосували щодо Москви пакет санкцій через її роль у конфлікті на Донбасі і анексію Криму.

Росія наполягає, що анексувала Крим «законно», щодо подій на Донбасі Москва твердить про свою непричетність до них і про відсутність будь-яких її зобов’язань за мінськими домовленостями про врегулювання в регіоні. При цьому у Кремлі називають «незаконними» запроваджені проти Росії санкції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG