Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 01:36

Зубко: Донецька фільтрувальна станція не працює, воду подають за графіком з резерву


Приміщення Донецької фільтрувальної станції

Віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко заявляє, що Донецька фільтрувальна станція не працює, воду подають за графіком з резерву.

«Сьогодні близько 9:00 при спробі запустити Донецьку фільтрувальну станцію виявлено порив лінії електропередач на непідконтрольній території», – написав він у twitter.

За словами Зубка, наразі проводяться узгодження щодо проведення ремонтних робіт, водопостачання здійснюється за графіком з резерву (запас води в резервуарі 3 тисячі кубометрів).

Українські військові заявили, що ввечері 3 червняпідтримувані Росією бойовики обстріляли з мінометів калібру 120 міліметрів Донецьку фільтрувальну станцію. Бойовики з угруповання «ДНР», у свою чергу, звинуватили українських військових у обстрілі околиці Ясинуватої.

Упродовж останніх місяців внаслідок обстрілів пошкоджується ЛЕП, яка живить Донецьку фільтрувальну станцію та Авдіївський коксохімічний завод. Сторони конфлікту на Донбасі звинувачують одна одну у спричиненні цих обстрілів.

У квітні у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ щодо України повідомляли, що Донецька фільтрувальна станція від початку 2017 року потрапляла під обстріли понад 200 разів, станція не працювала сукупно 38 днів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG