Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 19:44

НАЗК: у партії Вітренко конфіскують 42 тисячі гривень партійних внесків


Court justice

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявляють, що у «Прогресивної соціалістичної партії України» Наталії Вітренко конфіскують 42 тисячі гривень партійних внесків.

Як повідомляє прес-служба агентства, суд визнав Вітренко винною у вчиненні адміністративного правопорушення – порушення встановленого законом отримання внесків політичною партією.

У НАЗК зазначають, що за результатами аналізу звіту партії за IV квартал 2016 року виявлений факт отримання коштів з порушенням чинного законодавства.

«Членські внески і благодійні пожертвування здавалися на партійних зборах, які проходили один раз на місяць, з подальшим внесенням готівкових коштів на банківський рахунок політичної сили. Таким чином на поточний рахунок партії від довіреної особи зазначеної політичної сили протягом листопада-грудня 2016 року було зроблено 6 платежів на загальну суму 42 620 гривень», – повідомляють в агентстві.

Натомість Вітренко вважає, що НАЗК здійснили «каральну операцію», а суд «виконав політичне замовлення проти опозиційної партії».

У «Прогресивній соціалістичній партії України» заявили, що оскаржуватимуть це рішення суду.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG