Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 09:34

СБУ: розслідуються зловживання посадовців «Укрзалізниці», збитки на 10 мільйонів доларів США


Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями компанії «Укрзалізниця».

Як повідомляє прес-служба СБУ, за оперативного супроводження якої проводиться розслідування, посадовці «Укрзалізниці», діючи в інтересах російських гірничо-збагачувальних холдингів і експедиторських компаній, «безпідставно переглянули тарифні умови, значно занизивши їх».

За даними силовиків, цими діями державі завдані збитки на понад 10 мільйонів доларів США.

«Отримані під час слідчих дій дані свідчать про вплив з боку так званих «наглядачів» на ухвалення рішень керівництвом ПАТ «Українська залізниця». Такі дії призводили до заподіяння шкоди інтересам держави та отримання надприбутків російськими фінансово-промисловими групами», – мовиться у повідомленні.

При цьому у СБУ не уточнюють прізвища посадовців «Укрзалізниці»,а також не вказують, коли саме ці дії вчинялися.

У компанії це повідомлення силовиків наразі не коментували.

Минулого тижня співробітники Генпрокуратури провели обшуки в «Укрзалізниці». Ці слідчі дії провели в рамках справи про розтрату матеріальних цінностей та коштів компанії одним із керівників департаменту локомотивного господарства ПАТ «Укрзалізниця». Після цього в «Укрзалізниці» заявили про намір сприяти проведенню слідчих дій правоохоронцями.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG