Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 00:53

Лозовий називає подання генпрокурора «розправою за політичну позицію»


Андрій Лозовий

Народний депутат з фракції Радикальної партії Андрій Лозовий заявляє, що подання генпрокурора про зняття з нього депутатської недоторканності є «розправою за політичну позицію».

«Внесення генеральним прокурором Юрієм Луценком подання на мене – це розправа за політичну позицію команди Радикальної партії Олега Ляшка. Це чітко виражене політичне замовлення і імітація боротьби з корупцією замість того, щоб реально боротися з нею», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Лозового, в діях якого вбачаються ознаки «навмисного ухилення від сплати податків в розмірі 1,8 мільйона гривень».

У травні Юрій Луценко повідомив, що у ході перевірки електронних декларацій підготовлені подання до Верховної Ради щодо зняття депутатської недоторканності з трьох обранців, зокрема з депутата Андрія Лозового.

За даними Луценка, подання стосовно Лозового підготували за статтею 212 (ухилення від сплати податків) і статтею 368 (2) (незаконне збагачення) Кримінального кодексу.

Після цього Андрій Лозовий заявив, що подав позов до суду на генерального прокурора України Юрія Луценка за поширення неправдивої інформації, яка завдає шкоди його діловій репутації.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG