Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 18:01

Держдепартамент США включив Китай до списку держав, які найбільш причетні до торгівлі людьми


Державний департамент США в своїй щорічній доповіді про торгівлю людьми у світі (TIP – Trafficking in Persons Report), зазначає, що 20 мільйонів людей у різних країнах стали жертвами контрабанди людьми і рабської праці. Найбільш розвинений цей злочинний бізнес у Китаї, мовиться в доповіді, яку презентував у вівторок держсекретар Рекс Тіллерсон.

Пекін, як вважають у дипломатичному відомстві США, широко практикує експлуатацію жителів Північної Кореї, які приїжджають на заробітки в Китай.

Рекс Тіллерсон заявив у своєму виступі у вівторок, що Росія також експлуатує робітників з КНДР, при цьому їхні заробітки надходять на батьківщину і допомагають фінансово підтримувати північнокорейський режим.

У доповіді мовиться, що М’янма, Афганістан, Малайзія і Катар продемонстрували бажання покінчити з торгівлею людьми, Україна демонструє поступ. Однак Росія, Куба і Таїланд – як і раніше – займають ту ж позицію в рейтинговому списку Вашинтона, що і рік тому.

Держдепартамент виключив Ірак і М’янму зі списку тих країн, що набирають і використовують дітей у військових цілях, що є поступом у порівнянні з 2016 роком.

Президент США Дональд Трамп назвав протидію торгівлі людьми «пріоритетним завданням» його адміністрації. Щорічна доповідь Державного департаменту покликана сприяти зменшенню експлуатації – в основному жіночої і дитячої праці.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG