Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 14:30

16 країн-членів НАТО прийняли українських військових на лікування – Геращенко


Ірина Геращенко

16 країн-членів НАТО прийняли на лікування поранених на Донбасі українських військових, повідомила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Протягом цього часу 630 поранених під час АТО українських військовослужбовців пройшли і продовжують лікування за кордоном, у медичних закладах 16 країн-членів НАТО», – сказала Геращенко 4 липня і закликала до посилення програм співпраці з надання психологічної реабілітації військовим.

За її словами, вже в липні в Україні можуть відкритися два реабілітаційні центри для військовослужбовців: у Києві і на Закарпатті, де реабілітацію проходитимуть українські військовослужбовці, які мали тяжкі поранення чи перебували в заручниках.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, станом на лютий 2017 року на Донбасі від початку конфлікту загинули понад 9,9 тисячі людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG