Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 16:11

«Ру-Центр»: російський домен неонацистського сайту заблокували після листа «Роскомнагляду»


На місці сутичок у Шарлоттсвіллі, США, 12 серпня 2017 року

Російський веб-хостинг-провайдер заявив, що заблокував російський домен неонацистського сайту Daily Stormer після того, як урядовий регулятор зобов’язав його переглянути «екстремістський зміст» сайту.

Компанія «Ру-Центр», приватний реєстратор доменів у Москві, повідомила Радіо Свобода 17 серпня, що отримала офіційний лист від «Роскомнагляду» із проханням розглянути можливість припинення дії домену Dailystormer.ru.

Сьогодні стало відомо, що американський неонацистський веб-сайт знову став недоступним в інтернеті після короткочасної повторної появи під російським доменним іменем.

The Daily Stormer втратив контроль над доменом Dailystormer.com раніше цього тижня після того, як реєстратори Google і GoDaddy відмовилися від його обслуговування.

Два реєстратори доменів таким чином відповіли на кампанію в соціальних мережах проти веб-сайту, яка почалася після загибелі у США жінки в результаті сутичок прихильників переваги білої раси в Шарлотсвіллі, штат Вірджинія, та їхніх супротивників. Сайт став недоступним 15 серпня, але до ранку 16 серпня Daily Stormer повернувся в інтернет з російським доменом Dailystormer.ru. Чому веб-сайт був недоступний під цим доменним іменем наприкінці дня 16 серпня, невідомо.

16 серпня соцмережі Twitter і Facebook повідомили, що заблокували акаунти і видалили сайти, пов’язані з Daily Stormer, що сприяв в організації мітингу в Шарлотсвіллі, в результаті якого загинула 32-річна Гедер Геєр і 19 людей були поранені. Це сталося тоді, коли людина на машині врізалася в групу людей, які протестували проти маршу ультраправих в Шарлотсвіллі 12 серпня. Чоловікові було висунуто звинувачення у вбивстві.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG