Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 08:26

Росія: прокремлівські активісти знову зірвали табличку з будинку, де жив Нємцов


Табличка на фасаді будинку в Москві, де жив Борис Нємцов

Активісти прокремлівського радикального угруповання SERB знову зірвали меморіальну табличку з будинку в столиці Росії Москві, де жив опозиціонер Борис Нємцов.

Активісти зняли табличку і віднесли її в поліцію. Лідер руху Гоша Тарасевич (він же Ігор Бекетов) заявив державному російському агентству ТАСС, що табличка встановлена незаконно, і що мешканці будинку незадоволені, тим, що під їхніми вікнами влаштували меморіал. Він також вимагає притягти до відповідальності осіб, які встановили пам’ятний знак.

Меморіальна табличка з написом «Тут жив політик Борис Нємцов, який загинув від руки найманого вбивці 27 лютого 2015 року» була встановлена 7 вересня з ініціативи мешканців будинку. 12 вересня активісти SERB зірвали табличку. На наступний день влада Москви запропонували встановити меморіальну табличку Борису Нємцову не на фасаді будинку, де він жив, а в під’їзді. Як стверджували в мерії, таким чином, можна уникнути конфліктної ситуації і не порушувати закон.

Борис Нємцов був убитий в центрі Москви 27 лютого 2015 року. Соратники політика неодноразово вимагали встановити меморіальну табличку на місці його загибелі на Великому Москворецькому мосту. Влада Москви відмовляла.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG