Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 00:05

Росія: прокремлівські активісти зняли меморіальну табличку з будинку, де жив Нємцов


Табличку на будинку в Москві, де жив Борис Нємцов, встановили з ініціативи мешканців 7 вересня 2017 року

У столиці Росії Москві з будинку, де жив убитий опозиційний політик Борис Нємцов, зняли меморіальну табличку його пам’яті, повідомила у Facebook Тетяна Тихонович, яка прийшла туди, щоб покласти квіти.

Табличку демонтували члени прокремлівського радикального угруповання SERB. Про це написав у «ВКонтакте» лідер руху Гоша Тарасевич (він же Ігор Бекетов). За його словами, активісти SERB також написали заяву в поліцію з вимогою притягнути до відповідальності тих, хто встановив цей знак. У SERB заявляють, що табличку прикріпили на будинок незаконно.

Меморіальна табличка з написом «Тут жив політик Борис Нємцов, який загинув від руки найманого вбивці 27 лютого 2015 року» була встановлена 7 вересня з ініціативи мешканців будинку. Того ж дня влада Москви заявила, що може демонтувати меморіальну табличку, установка якої не була узгоджена з міською владою.

Борис Нємцов був убитий в центрі Москви 27 лютого 2015 року. Соратники політика неодноразово вимагали встановити меморіальну табличку на місці його загибелі на Великому Москворецькому мосту. Влада Москви відмовляла.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG