Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 16:44

США відправлять українським військовим 40 медичних «Гамві» – Чалий


Валерій Чалий

Посол України в США Валерій Чалий повідомив, що Вашингтон невдовзі відправить на потреби збройних сил України 40 санітарних автомобілів типу «Гамві» з комплектами медичного оснащення. Як повідомив посол на сторінці у Facebook, така домовленість була досягнута на його зустрічі з керівниками компанії-виробника військових автомобілів «AM General».

«Керівники «AM General» висловили зацікавленість у подальшій дієвій підтримці Збройних сил України, які протидіють російській агресії. Повідомлено про направлення в жовтні цього року 40 медичних «Гамві» для потреб ЗСУ, які мають прибути в Україну вже ближчим часом», – повідомив Валерій Чалий.

За його словами, сторони обговорили можливі механізми поглиблення співпраці України з виробником військових позашляховиків, а також домовились продовжувати контакти задля сприяння у вирішенні першочергових потреб українських військових.

Сполучені Штати минулого року вже відправили в Україну низку автомобілів типу «Гамві» (HMMWV) для медичної евакуації. Ці автомобілі повністю обладнані технікою і медикаментами, які потрібні при наданні першої медичної допомоги, щоб довезти пораненого живим із першої лінії оборони до госпіталю.

На Донбасі триває збройний конфлікт, який почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG