Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2018, Київ 03:39

НАТО розширює й оновлює свої командні структури, долучає й кіберпростір – Столтенберґ


Єнс Столтенберґ

Командні структури НАТО потребують адаптації до нових викликів у сфері безпеки, включно із кіберпростором, який теж знайде відображення в оновленій структурі органів управління альянсом, заявив перед засіданням міністрів оборони Північноатлантичного альянсу генсекретар організації Єнс Столтенберґ.

«Структури органів військового керівництва НАТО будуть змінені, й це відбувається у ситуації зміни безпекового середовища. Так було в минулому і так само відбувається й нині. Тому міністри оборони НАТО ухвалять рішення щодо розширення своїх командних структур. Міністри оборони НАТО також вирішать, як інтегрувати кіберпростір у всі процеси планування й проведення операцій, щоб бути в кіберпросторі такими ж ефективними, як ми вже ефективні в повітряному просторі, на суші й на морі», – заявив Столтенберґ.

Оновлені структури командування союзу НАТО, які міністри оборони альянсу обговорюватимуть 8 листопада, – «це хребет організації, й допомагають забезпечувати надійну оборону й стримування у Європі на щоденній основі», додає керівник НАТО.

«Вони роблять можливою появу необхідних сил, з необхідною технікою в потрібний час», – пояснив Столтенберґ.

Інші питання нинішнього засідання міністрів оборони НАТО стосуватимуться підготовки до саміту глав держав і урядів альянсу, який відбудеться у липні 2018 року в Брюсселі, а також ситуація в Афганістані та Північній Кореї.

Раніше ЗМІ повідомляли, що НАТО має намір створити два нові командування, щоб покращити спротив загрозі, що надходить від Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG