Доступність посилання

ТОП новини
23 Березень 2019, Київ 17:02

Бізнесмена з Донецької області в Білорусі затримали у справі про хабар – посол


Посол України у Білорусі Ігор Кизим

Посол України в Мінську Ігор Кизим заявляє, що, за наявною у нього інформацією, директору українського заводу Олександрові Скибі, затриманому в Білорусі, інкримінують дачу хабара.

При цьому, як заявив Кизим Радіо Свобода, офіційно білоруська сторона про причини затримання не повідомляла. Посольство України у Мінську направило владі Білорусі ноту з вимогою пояснити, за що був затриманий громадянин України, керівник підприємства ПАТ «Завод обважнювачів» Олександр Скиба, але відповіді наразі не отримало.

39-річний Олександр Скиба прибув до Мінська 15 листопада у відрядження на переговори з ВАТ «Мінський тракторний завод», з яким українське підприємство має договір на поставку продукції.

«Завод обважнювачів» розташований у Костянтинівці в Донецькій області України. Тут виробляють сипучі матеріали, які застосовуються в ливарному виробництві – для виробництва формувальних, стрижневих і протипригарних покриттів.

За повідомленням ЗМІ, білоруські спецслужби затримали Скибу 16 листопада. Представник КДБ Білорусі Дмитрий Побяржин відмовився щось казати про затримання Скиби.

Минулого тижня стало відомо про затримання в Білорусі українського журналіста Павла Шаройка. Власного кореспондента «Українського радіо» в Білорусі, затримали 25 жовтня в Мінську після проведення в його помешканні обшуку за звинуваченням у «шпигунстві».

У серпні в білоруському Гомелі зник українець Павло Гриб. Пізніше стало відомо, що він перебуває в СІЗО російського Краснодара за підозрою у тероризмі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG