Доступність посилання

ТОП новини
17 Лютий 2019, Київ 16:49

Максимальна швидкість у містах і селах України зменшиться до 50 кілометрів за годину – постанова


З 1 січня 2018 року максимальна швидкість транспортних засобів у містах і селах України зменшиться з 60 до 50 кілометрів за годину. Постанова Кабінету міністрів України, в якій встановлена нова норма, опублікована в офіційній газеті «Урядовий кур’єр».

Уряд ухвалив акт 10 листопада 2017 року.

«Постановою зменшено максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах із 60 до 50 кілометрів за годину. Це сприятиме значному підвищенню рівня безпеки дорожнього руху та збереженню життя людей», – пояснювали в уряді.

У Кабінеті міністрів зазначали, що прийняття документа дозволить наблизити українське законодавство до законодавства Європейського союзу, бо в більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше ніж 50 кілометрів за годину, а в особливих місцях – 30 кілометрів за годину.

21 листопада перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін заявив, що в Україні з початку року в дорожньо-транспортних пригодах загинули 3184 людини, майже 30 тисяч людей – травмовані.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG