Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2019, Київ 11:37

Стан здоров’я Павла Гриба є задовільним – офіс омбудсмана з посиланням на Москалькову


Павло Гриб

Російський омбудсман Тетяна Москалькова заявляє, що загальний стан здоров’я арештованого в Росії українця Павла Гриба оцінюється як задовільний. Про це повідомляють в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з посиланням на відповідь Москалькової.

«Наразі загальний стан здоров’я Павла Гриба оцінюється лікарями-спеціалістами як задовільний, він перебуває під динамічним наглядом медичних працівників, отримує призначене лікування в амбулаторних умовах. Препарати для лікування йому надаються у відповідності до рекомендацій лікарів і наявних захворювань», – йдеться у листі омбудсмана Росії.

20 листопада Ігор Гриб заявив, що стан здоров’я його сина Павла Гриба погіршується.

24 серпня 19-річний Павло Гриб виїхав до Білорусі на зустріч із дівчиною-росіянкою, з якою до того спілкувався тільки через соцмережі, після чого, за словами батька, зник. Генеральна прокуратура України відкрила провадження через зникнення українця. Пізніше стало відомо, що юнак перебуває в СІЗО в Краснодарському краї Росії, йому інкримінують вчинення злочину за статтею про тероризм.

13 вересня російські ЗМІ написали, що українець, згідно з рішенням суду в Краснодарі, заарештований до 17 жовтня. Пізніше суд термін утримання під вартою продовжили до 4 січня 2018 року.

18 вересня батько Павла Гриба з посиланням на слова українського консула, який зустрічався з юнаком у СІЗО, сказав, що в того були висипи на тілі. Батько припустив, що причиною могло стати припинення вживання ліків, які хлопцеві через хворобу необхідні щоденно.

Адвокат Павла Гриба в Україні Євгенія Закревська повідомила, що Європейський суд з прав людини вимагає від Росії доступу українських лікарів до хлопця, щоб оцінити стан його здоров’я.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG