Доступність посилання

ТОП новини
26 Червень 2019, Київ 16:04

Міноборони домовилося з Microsoft про побудову захищеної ІТ-інфраструктури


Міністерство оборони України заявляє, що домовилося про співпрацю з компанією Microsoft у впровадженні сучасних інформаційних технологій у сфері оборони з урахуванням стандартів і підходів НАТО.

За даними відомства, співпраця передбачає залучення досвіду співпраці Microsoft зі збройними силами держав-членів НАТО, ЄС і зі США до побудови захищеної ІТ-інфраструктури Міністерства оборони, впровадження інформаційних систем оборонного призначення і забезпечення необхідного рівня їх надійності, а також надання підтримки у підготовці ІТ-фахівців українського оборонного відомства.

У Міноборони додали, що меморандум про співпрацю підписали 27 листопада.

На початку жовтня Верховна Рада України ухвалила закон, що визначає основні об’єкти кіберзахисту, які в сукупності складають критичну інфраструктуру.

Наприкінці вересня посол США в Україні Марі Йованович заявила, що Сполучені Штати нададуть Україні понад 5 мільйонів доларів у рамках нової допомоги в сфері кібербезпеки.

27 червня в Україні сталася масштабна хакерська атака, яка вразила комп’ютери уряду, банків, підприємств. Про кібератаки повідомили і в інших країнах.

Служба безпеки України 1 липня заявила про причетність російських спецслужб до атаки комп’ютерного вірусу Petya.A. За даними СБУ, зараження комп’ютерних систем відбувалося в декілька етапів напередодні Дня Конституції України через використання прикладного бухгалтерського програмного забезпечення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG