Екстремістське угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за вибух біля будівлі афганської розвідки у Кабулі, внаслідок якого 25 грудня загинули щонайменше шестеро людей.
Угруповання заявило про свою відповідальність через пропагандистську мережу «Амак».
Напад стався вранці в той момент, коли співробітники прибували в будівлю Національного управління безпеки.
Представник Міністерства внутрішніх справ Афганістану Наджиб Даніш повідомив агенції AFP, що загиблі – шестеро цивільних людей, які на своєму автомобілі проїздили повз у той час, як смертник активував вибухівку. «Ми все ще не знаємо цілі нападу, все сталося на головній дорозі», – сказав він.
Сили безпеки після нападу закрили дорогу, що веде до будівлі розвідки.
18 грудня «Ісламська держава» взяла відповідальність за напад на навчальний центр управління розвідки в Кабулі.
І таліби, і «Ісламська держава» неодноразово здійснювали напади в Кабулі. Уряд Афганістану за підтримки західних сил намагається подолати бойовиків після виведення більшості військ НАТО в 2014 році.