Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2019, Київ 13:42

Порошенко підписав укази про ліквідацію місцевих судів – АП


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію місцевих судів в Україні та створення замість них окружних, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Порошенко підписав укази в присутності заступника голови своєї адміністрації Олексія Філатова та голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка, додали в Адміністрації президента. Згідно з повідомленням, він «закликав юристів-науковців і адвокатів до активної участі в конкурсах на посади суддів».

«Перший етап судової реформи завершено, як я і обіцяв, формуванням нового Верховного суду. Він був створений за допомогою безпрецедентно прозорого конкурсу та за активної участі громадськості. Сьогодні – другий етап, який має на меті дві абсолютно чіткі позиції: маємо наблизити суди і правосуддя до людей. Не може бути більше районів без судів і судів без суддів», – зазначив Порошенко у Facebook.

21 грудня 2017 року Вища рада правосуддя погодилася з проектами указу президента України, які передбачають ліквідацію 142 місцевих судів і створення замість них 74 окружних.

Зокрема, проектом указів передбачена ліквідація 10 районних судів Києва (Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський).

Замість них планують створити Центральний окружний суд міста Києва (замість Печерського й Голосіївського райсудів), Дарницький окружний суд (у Дарницькому районі), Дніпровський окружний суд (у Деснянському й Дніпровському районах), Подільський окружний суд (в Оболонському і Подільському районах), Солом'янський окружний суд (у Святошинському й Солом'янському районах) Шевченківський окружний суд (у Шевченківському районі).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG