Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 17:41

587 засуджених учасників АТО амністовані в 2017 році – судова адміністрація


587 засуджених учасників антитерористичної операції були амністовані в 2017 році, повідомили агенції «Українські новини» в Державній судовій адміністрації України.

«Від відбування покарання звільнені 587 осіб (із засуджених 617), які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в АТО, у забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, і отримали статус учасника бойових дій», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що амністовані 189 ветеранів війни (із засуджених 202), які підпадають під дію закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

2 вересня 2017 року президент Петро Порошенко на прохання керівників церков і Героїв України підписав закон «Про амністію у 2016 році». Закон звільняє від відбування покарання у виді позбавлення волі, зокрема, учасників бойових дій, визнаних винними у вчиненні умисного злочину, який не є тяжким або особливо тяжким.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG