Доступність посилання

ТОП новини
26 Травень 2019, Київ 01:52

У перші дні нового року кордон з Україною перетнули понад 650 тисяч людей – ДПСУ


У Державній прикордонній службі України повідомили, що у перші дні нового року кордон з Україною перетнули понад 650 тисяч людей.

«Протягом новорічних вихідних пасажиро-транспортний потік на державному кордоні залишався інтенсивним. Загалом за перші чотири доби 2018 року прикордонники оформили 665 тисяч осіб та майже 150 тисяч транспортних засобів. При цьому ці показники більші на 20 тисяч та 15 тисяч відповідно у порівнянні з таким же періодом минулого року», – йдеться у повідомленні ДСУ.

За даними прикордонників, в перші два дні нового року кількість людей, які перетнули кодон, була майже вдвічі меншою, ніж 3-4 січня – 420 тисяч людей.

«У цей період на пасажиро-транспортний потік з-поміж іншого активно впливає зимовий туристичний сезон та новорічні і різдвяні свята», – заявили прикордонники, додавши, що наразі усі пункти пропуску працюють в штатному режимі.

Згідно з повідомленням, для ефективного планування поїздок через кордон громадянам радять враховувати інформацію про можливе накопичення автомобілів.

1 вересня 2017 року президент України Петро Порошенко заявив, що з 1 січня 2018 року має запрацювати система фіксації біометричних даних на пунктах пропуску через державний кордон, що критикували у Міністерстві закордонних справ Росії. Від 27 грудня ця система була запущена в тестовому режимі.

Посилення режиму перетину кордону стосується держав «міграційного ризику» – усього 70 держав, зокрема і Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG