Доступність посилання

ТОП новини

На Одещині від ускладнень кору померла ще одна дитина – ОДА


Лікарі борються за життя хворих на кір, ілюстративне фото
Лікарі борються за життя хворих на кір, ілюстративне фото

У перші дні 2018 року в Білгород-Дністровському районі на Одещині від ускладнень кору померла п’ятирічна дитина. Про це 11 січня повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської В’ячеслав Полясний.

Таким чином, від початку спалаху цього інфекційного захворювання, який на Одещині розпочався в квітні 2017 року, від ускладнень кору померло вже шість людей – четверо дітей і двоє дорослих.

«Всього за 2017 рік в Одеській області зареєстровано 1 тисяча 293 випадки хвороби, в тому числі 843 – це діти. Порівняно з листопадом у грудні захворюваність на кір зросла на 64%», – зазначив В’ячеслав Полясний.

Також він каже, що «існує ризик спалахів кору всередині лікарень та інших медичних закладів».

Як передає кореспондент Радіо Свобода, наприкінці 2017 року від ускладнень хвороби померла медичний працівник приймального відділення одеської лікарні.

Учасники засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Одеській облдержадміністрації вирішили 11 січня, що в районах Одещини з високим рівнем захворюваності на кір зимові канікули в школах подовжать до 20 січня. Раніше аналогічне рішення було ухвалене щодо освітніх закладів обласного центру.

XS
SM
MD
LG