Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 04:25

У цирку «Кобзов» виявили порушення, не пов’язані з кором – Держпродспоживслужба


Цирк «Кобзов», 9 січня 2018 року

Фахівці Держпродспоживслужби виявили в цирку «Кобзов», який дає вистави в центрі Києва, порушення не пов’язані із захворюванням на кір. Про це Радіо Свобода повідомив начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

«Це відсутність медичних оглядів, відсутність будь-яких заходів, які мають проводитися з метою недопущення поширення інфекційних захворювань», – вказав Рубан і додав, що цирк проводить «потужну роботу» для виправлення ситуації.

Водночас один випадок захворювання на кір співробітника цирку «Кобзов» був зафіксований 24 грудня. Цей співробітник є монтажником закладу.

«Ми проводимо розслідування, і після детального обстеження будуть надані певні висновки», – наголосив начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві.

Цирк «Кобзов» називає повідомлення про зараження кором дітей, які відвідували циркову виставу, неправдивою інформацією. Про це заклад повідомив 9 січня у відповіді на запит Радіо Свобода.

Перед тим Оксана Зайцева, дитина якої перебуває в лікарні, пов’язала зараження з відвідуванням цирку «Кобзов» 23 і 24 грудня.

Медики радять утриматися від відвідування місць великого скупчення людей через високий ризик зараження вірусом.

Кір легко передається від людини до людини. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди: нежить, температуру, кашель, приблизно через тиждень з’являється висип (спочатку на голові, далі – на верхній та нижній частинах тулуба). Серед ускладнень, які викликає кір,– ураження нервової системи (енцефаліт), пневмонія, отит, втрата зору.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку в світі 30-24 мільйонів дітей хворіють на кір, понад 800 тисяч помирають від самої інфекції та її ускладнень. Це означає 314 смертей на день, 13 смертей щогодини.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG