Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2019, Київ 02:12

Студенти КНУ до березня навчатимуться дистанційно через тарифи на опалення – МОН


Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка до 1 березня навчатимуться дистанційно через тарифи на опалення, повідомили в прес-службі Міністерства освіти та науки України агентству «Укрінформ».

«Згідно із законом університети автономні і мають право визначати форму навчання. Там (у КНУ імені Тараса Шевченка – ред.) попередили студентів. Вони надали інформацію, що це не вплине на якість начального процесу за рахунок того, що буде продовжено навчання влітку. ВНЗ так робили і минулого року, тепер дистанційне навчання ввели через те, що у них не вистачає коштів на опалення, оскільки підвищилися тарифи», – заявили в МОН.

У прес-службі КНУ, зі свого боку, зазначили, що навесні 2017 року студентський парламент університету звернувся до ректорату з проханням при формуванні графіку навчального процесу на 2017-2018 навчальний рік «урахувати можливість відзначення студентами новорічно-різдвяних свят та зменшення перебування в навчальних корпусах в найхолодніший зимовий період».

У КНУ підкреслили, що сформували навчальний графік з урахуванням пропозицій студентського самоврядування. Його затвердили розпорядженням ректора від 20 березня 2017 року. Згідно з графіком, другий навчальний семестр триватиме від 24 січня до 30 червня.

«На період з 24 січня до 28 лютого факультети та інститути планують проведення навчальних та виробничих практик поза межами університету, написання курсових та дипломних робіт, а також виконання завдань самостійної роботи», – йдеться в заяві КНУ.

Аудиторне навчання триватиме від 1 березня до 8 червня, після цього в університеті запланована сесія.

У Київському університеті додали, що оплата за комунальні послуги за січень «здійснена в установленому порядку», за лютий – частково здійснена передоплата.

КНУ імені Тараса Шевченка складається, зокрема, з 13 факультетів, восьми навчальних інститутів, двох коледжів та одного навчально-наукового центру.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG