Доступність посилання

ТОП новини
17 Лютий 2019, Київ 10:27

Тереза ​​Мей: другого референдуму щодо Brexit не буде


Тереза Мей

Прем’єр-міністр Великої Британії відхилила пропозицію європейських політиків відмовитися від виходу з Євросоюзу. Другого референдуму щодо Brexit не буде, заявила Тереза Мей в інтерв’ю німецькій газеті Bild, опублікованому 20 січня.

Вона наголосила, що парламент Британії запропонував громадянам зробити вибір, і цей вибір вони зробили.

Тереза Мей запевнила, що Лондон продовжить співпрацю із європейськими фахівцями в питаннях оборони, безпеки й інших сферах. «Ми залишаємо ЄС, але не Європу», – заявила очільниця британського уряду.

Голова Євроради Дональд Туск і голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер раніше запропонували Великій Британії не виходити з Євросоюзу. Якщо уряд в Лондоні не змінить своїх поглядів, то в 2019 році «Брекзит» вступить в силу «з усіма негативними наслідками», заявив Туск 16 січня.

Велика Британія має вийти з Євросоюзу до кінця березня 2019 року після референдуму 2016-го, незначна більшість учасників якого проголосувала за цей вихід. 29 березня 2017 року прем’єр-міністр Британії Тереза Мей почала процес виходу з ЄС відповідно до статті 50 Лісабонського договору про функціонування Європейського союзу, яка передбачає процедури такого виходу. Цей процес має тривати не більш ніж два роки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG