Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2019, Київ 10:39

«Брекзит» може стати моделлю для України – МЗС Німеччини


Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель

Британія домовилась з ЄС про початок переговорів, що окреслять її майбутні відносини з Євросоюзом на основі більш тісної інтеграції, ніж з третіми країнами, з огляду на те, що країна була членом ЄС.

Такий рівень інтеграції з ЄС може стати моделлю побудови відносин ЄС з країнами, які хочуть наблизитись до блоку, але ще не готові до нього приєднатись, як, наприклад, Україна та Туреччина. Про це в інтерв’ю німецькій газеті Funke заявив міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель, повідомляє Reuters.

Якщо у нас буде продумана угода з Великобританією, яка врегулює відносини з Європою після «Брекзит» – це може стати моделлю для інших країн – України і Туреччини

«Не можу собі уявити, щоб Туреччина або Україна вступили до ЄС протягом найближчих років, – зазначив він. – Якщо у нас буде продумана угода з Великобританією, яка врегулює відносини з Європою після «Брекзит» – це може стати моделлю для інших країн – України і Туреччини».

Бажання України мати більш тісні зв’язки з ЄС стало однією з рушійних сил перетворень 2014 року, які призвели до відставки проросійського президента, зазначає видання.

Туреччина, яка є кандидатом на вступ до ЄС вже багато років, має митний союз з ЄС, в рамках якого торгівля більшістю товарів відбувається без сплати мита.

За умови змін в політичному середовищі в Туреччині, де тисячі осіб, враховуючи громадян Німеччини було заарештовано за підозрою в сприянні організації спроби перевороту 2016 року, країні можливо буде запропонувати «більш тісний митний союз», переконаний Ґабріель.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG