Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2019, Київ 03:51

Суд обрав голові Держаудитслужби запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання


Солом’янський районний суд Києва обрав голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 25 березня включно.

Гаврилову, яку підозрюють в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірних даних, зобов’язали прибувати за першим викликом правоохоронців та суду, не покидати Київ без дозволу, повідомляти про зміну місця свого проживання, утримуватися від спілкування зі свідками, здати на зберігання паспорти та інші документи, які дають право виїжджати за кордон.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила застосувати до Гаврилової запобіжний засіб у вигляді застави розміром 1,8 мільйона гривень.

23 січня детективи НАБУ повідомили Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 мільйонів гривень та декларуванні недостовірних даних. За даними слідства, посадовець упродовж 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав набуття яких не підтверджена доказами, та вартість яких значно перевищує її законні доходи.

У НАБУ зазначили, що мова йде про придбані квартиру та два паркомісця в Києві, позашляховик, дороговартісні меблі, техніку, золоті зливки, а також 112,8 тисячі доларів та 8,5 тисячі євро готівкою.

Сама Гаврилова заявила, що справа проти неї є «помстою» з боку представників НАБУ.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG