Доступність посилання

ТОП новини

«Кремлівський звіт» є спробою вплинути на вибори президента Росії – речник Путіна


Дмитро Пєсков

«Кремлівський звіт» є спробою США вплинути на вибори президента Росії, заявив Дмитро Пєсков, речник російського глави держави Володимира Путіна.

«Ми дійсно вважаємо, що це пряма і очевидна спроба пристосувати якісь дії до виборів так, щоб чинити на них вплив… Ми не згодні з цим і впевнені, що ніякого впливу не буде», – сказав Пєсков.

Він додав, що «одна лише публікація списку (імен людей з близького оточення Путіна – ред.) нічого не означає, вона не є чергової санкційною хвилею».

«Разом з тим, звичайно, потрібно буде дивитися й аналізувати, які підуть дії далі за публікацією. Ось ці дії, звичайно, будуть аналізуватися в Москві для того, щоб у будь-якому випадку і наші інтереси, і інтереси наших компаній були забезпечені максимально можливим чином», – заявив речник.

Очікується, що 29 січня Міністерство фінансів США має передати в Конгрес перелік російських бізнесменів та людей з близького оточення президента Росії Володимира Путіна. У ЗМІ називають документ ​«Кремлівським звітом». За даними журналістів, у переліку буде 300–400 людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG