Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 20:08

МВС Росії: всіх затриманих на «Страйку виборців» відпустили


Затримання на акції в Москві, Росія, 28 січня 2018 року

Усіх затриманих на акціях на підтримку «Страйку виборців» російського опозиціонера Олексія Навального відпустили з відділень поліції, повідомляє Міністерство внутрішніх справ Росії. Складено 175 протоколів про адміністративні правопорушення, їх направлять у суди.

Організовані Навальним акції на підтримку «Страйку виборців» відбулися 28 січня у десятках міст Росії. У мітингах брали участь тисячі людей, 350 протестувальників були затримані. Десяткам із них вже винесли обвинувальні вироки. Серед затриманих був і сам Навальний. Його відпустили під зобов’язання з’явитися до суду, хоча, за словами його адвокатів, протоколу про адміністративне порушення щодо нього не складали.

Наймасовіші демонстрації були в Москві і Санкт-Петербурзі. У цих містах, як і в низці інших, акція не була дозволена, і поліція попереджала, що дасть рішучу відповідь. За словами Навального, приблизно у 80 відсотках міст влада погодилася з акцією.

Опозиційний діяч і борець із корупцією Олексій Навальний закликав своїх прихильників вийти 28 січня на «Cтрайк виборців», щоб протестувати проти того, що його не допустили до участі у виборах президента Росії на підставі непогашеної судимості. Опозиціонер відтак називає вибори, призначені на 18 березня, нечесними і закликає прихильників не йти на них.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG