Зимова Олімпіада: у Пхьончхані триває церемонія відкриття

Урочиста церемонія відкриття зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані, 9 лютого 2018 року

У Південній Кореї в місті Пхьончхан розпочинаються XXIІI зимові Олімпійські ігри.

О 13:00 за київським часом розпочалася церемонія відкриття.

Українська збірна на зимовій Олімпіаді у Пхьончхані представлена 33 спортсменами в 9 видах спорту. Олімпійські ігри триватимуть до 25 лютого.

Україна розпочала свої змагання на XXІІІ зимових Олімпійських іграх – першою на олімпійську трасу вийшла представниця могулу Тетяна Петрова. За результатами першої спроби у кваліфікації українка не змогла одразу пробитися у фінал. За словами тренера Сергія Чмеля, Тетяна Петрова допустила помилки у кінці траси і посіла 29-те місце.

Виграла кваліфікацію спортменка із Франції Перрін Лаффон, другою стала канадійка Енді Науд, а третьою – американка Морґан Шілд.

За новинами з Пхьончхану та Щоденниками Олімпіади стежте на сайті та сторінках Радіо Свобода у соцмережах.