Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 01:06

Суд продовжить розгляд справи Шабуніна, сьогодні допитали свідка


Віталій Шабунін

Дніпровський районний суд Києва оголосив перерву до 26 лютого в справі керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, якого звинувачують за статтею 345-1 «Погроза або насильство щодо журналіста» Кримінального кодексу України.

Під час сьогоднішнього засідання суд допитав свідка Денис Маганова, який, серед іншого, заявив, що видав Всеволоду Філімоненку посвідчення журналіста на три роки, є угода про співпрацю «на безоплатній основі».

Маганов є редактором ЗМІ, в якому працює Філімоненко.

30 січня у ході підготовчого засідання суду Шабунін визнав, що він ударив потерпілого, оскільки той, як заявив керівник ЦПК, провокував його колегу. Також Шабунін заявив, що він не погоджується з кваліфікацією прокуратури, оскільки потерпілий не є журналістом, а « відомий йому як провокатор».

16 серпня 2017 року голові громадської організації «Центр протидії корупції» Віталію Шабуніну в Дніпровському районному відділі поліції Києва оголосили підозру. Активіста підозрювали в «умисному нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості» (стаття 122 Кримінального кодексу) громадянину Всеволоду Філімоненку, який називає себе журналістом.

У документі вказано, що 8 червня 2017 року біля Дніпровського військкомату Києва Шабунін завдав одного удару по обличчю Філімоненка, що «спричинило тривалий розлад здоров’я останнього у вигляді закритої травми обличчя».

Проте 18 січня 2018 року у ЦПК повідомили, що слідчі перекваліфікували справу щодо Віталія Шабуніна – йому інкримінують частину 2 статті 345-1 Кримінального кодексу України «Погроза або насильство щодо журналіста».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG