Доступність посилання

ТОП новини

Слідчий комітет: літак був цілим, вибух Ан-148 стався після падіння


Місце падіння Ан-148, 11 лютого
Місце падіння Ан-148, 11 лютого

Вибух на борту літака Ан-148 відбувся після падіння, повідомив Слідчий комітет Росії, коментуючи катастрофу борту «Саратовських авіаліній», у якій загинула 71 людина.

«Встановлено, що в момент падіння повітряне судно було в цілісності, без загоряння, вибух стався після падіння літака», – заявили в Слідчому комітеті.

Прес-служба відомства додала, що «організовані» обшуки в авіакомпанії «Саратовські авіалінії», документи з її офісу вилучають. Згідно з повідомленням, в аеропортах вилучили документацію про обслуговування й технічний огляд повітряного судна, а також про медичний огляд членів екіпажу.

У Слідчому комітеті заявили, що вилучили зразки палива, файли радіообміну диспетчерів і командира повітряного судна, файли системи стеження за повітряним судном на землі і в повітрі, електронні записи показників радара польоту судна. Правоохоронці призначили необхідні судово-криміналістичні експертизи.

«Поки на місці події вдалося виявити тільки параметричний самописець. Пошуки мовного самописця тривають. Зміст записів самописців дозволить експертам детально відновити історію польоту і встановити причину катастрофи», – зазначили в Слідчому комітеті.

Літак Ан-148 «Саратовських авіаліній», що виконував рейс Москва – Орськ, розбився 11 лютого, незабаром після зльоту. Серед версій причин катастрофи – обмерзання, людський фактор і технічна несправність повітряного судна. Версія про теракт не є пріоритетною.

XS
SM
MD
LG