Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2019, Київ 02:10

Збірна України посіла останнє місце у санному спорті серед пар


Українська збірна під час церемонії відкриття Олімпіади в Пхьончхані, 9 лютого 2018 року

Збірна України посіла останнє місце у санному спорті серед пар. На відміну від змагань серед одиночників, де було чотири заїзди, у парах є лише дві спроби на подолання траси.

У першому заїзді український дует Олександр Оболончик – Роман Захарків припустилися кількох помилок при вході у віражі і ледве не вилетіли з саней. З результатом 48.316 секунди вони посіли двадцяте місце.

У другій спробі ситуацію кардинально українські спортсмени не змінили, тож залишились останніми.

«Золото» здобув німецький дует Тобіас Вендль – Тобіас Арльт. І це вже третій чемпіонський титул для цієї пари. Австрійці Петер Пенц і Георг Фішер на другому місці. «Бронза» в активі ще одного німецького екіпажу: Тонні Еггерта і Саші Бенекена.

Для українських представників санного спорту – це вже третій невдалий виступ: жінки і чоловіки, які виступають в індивідуальних видах не пробилися до фіналів. Проте Антон Дукач став 23-м у змаганнях серед чоловіків. І це рекорд України на Олімпійських іграх у цьому виді спорту.

Українські спортсмени на Олімпійських іграх у Пхьончхані досі не змогли завоювати жодної нагороди. Найкращий результат «синьо-жовтих» – 14 місце біатлоністки Віти Семеренко у спринтерській гонці.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG