Російська чоловіча збірна з хокею несподівано програла перший матч на Олімпіаді

Збірна олімпійських атлетів з Росії програла Словаччині

Чоловіча хокейна збірна олімпійських атлетів з Росії, яка є фаворитом зимової Олімпіади в Пхьончхані, несподівано програла Словаччині у своєму першому матчі на змаганнях.

Словаччина перемогла з рахунком 3:2. Вирішальну шайбу закинув Петер Черешняк за 11 хвилин 30 секунд до фінальної сирени.

Наступний матч збірна атлетів з Росії проведе зі Словенією, яка в овертаймі несподівано здолала Сполучені Штати (3:2). До складу американської збірної не входять гравці з клубів Національної хокейної ліги (NHL), яка відмовилася робити перерву в сезоні через Олімпіаду.

5 грудня МОК відсторонив збірну Росії від участі в зимовій Олімпіаді-2018 в Південній Кореї. Два розслідування підтвердили, що Кремль організував систему застосування допінгу в спорті. Російським спортсменам, які довели, що не застосовували допінг, дозволили змагатися під нейтральним прапором. У результаті було зареєстровано 169 атлетів.