Олімпіада: українці не змогли здобути нагороди в шостий день змагань

Українці так і не змогли здобути нагороди в шостий день змагань на XXІІІ зимових Олімпійських іграх. Після невтішного виступу у жіночій індивідуальній гонці ця тенденція продовжилась і у виступах чоловічої збірної України.

Найкращий результат серед українців продемонстрував дебютант Олімпійських ігор Артем Тищенко, який подолав дистанцію за за 51 хвилину 15,2 секунди і став 29-м. Володимир Семаков фінішував 31-м, Артем Прима – 46-м, Сергій Семенов – 53-м.

«Золото» виборов норвежець Йоганнес Бьо, Якова Фак зі Словаччини здобув срібну нагороду, а «бронза» на рахунку австрійця Домініка Ландентінґера.

В естафеті в санному спорті українці стали останніми. Їх результат – 2 хвилини 31,003 секунди. Першою стала збірна Німеччини, срібну нагороду здобула команда з Канади, на третьому місці турнірної таблиці розташувалися австрійці.

Українська збірна на зимовій Олімпіаді у Пхьончхані представлена 33 спортсменами в дев’ятьох видах спорту.

Церемонія відкриття Олімпіади відбулася 9 лютого. Змагання триватимуть до 25 лютого.