Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 15:03

Польща: роботодавцю покинутої на зупинці після інсульту українки висунули звинувачення – ЗМІ 


Зупинка, на яку працедавець привіз Оксану

У Польщі роботодавцю українки, який покинув її непритомною на зупинці громадського транспорту після інсульту, висунули звинувачення у незаконному працевлаштуванні іноземців, повідомляють польські медіа з посиланням на речника великопольської поліції Анджея Боров’яка.

«Польське радіо», зокрема, зазначає, що підозрюваного не затримували, після допиту він пішов додому.

16 лютого польська поліція вперше допитала 43-річну українку з Київщини Оксану, яка зазнала крововиливу в мозок під час заробітків у Великопольському воєводстві і майже 40 днів не могла говорити.

Під час розмови з поліцією жінка підтвердила, що працювала в пакувальному цеху біля міста Сьрода Вєлькопольська і назвала імена інших робітників із цього підприємства.

Жінка несподівано захворіла 9 січня. Замість того, щоб відвезти жінку до лікарні, працедавець годину чи навіть довше возив її містом, а потім завіз на автобусну зупинку і поклав на лавиці. Після цього він зателефонував на номер екстреної допомоги й сказав, що на лавиці лежить п’яна жінка. Сестрі хворої жінки, з якою та разом працювала, бізнесмен наказав не розповідати про те, що Оксана працювала в нього.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG