Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 11:02

Шубель: за умови реформ є можливості погалузевої інтеграції України в європейські структури


Дипломатична служба ЄС заявляє, що за умови реального просування в сфері реформ і у боротьбі з корупцією є можливості погалузевої інтеграції України в європейські структури. На цьому наголошує керівник підрозділу Європейської служби зовнішньої діяльності із питань відносин із державами Східного партнерства Дірк Шубель.

«Україна пропонує секторальну інтеграцію, зокрема, в енергетичній, митній, цифровій сферах. Ми це доволі серйозно розглядаємо, так само, як і намагаємося зробити частішими зустрічі на вищому рівні. Але щоб рухатися далі Україні також слід виконувати свою частину роботи. Треба продемонструвати бажання рухатися в європейський бік», – заявляє європейський дипломат

У вівторок, 27 лютого, в Брюсселі українські офіцери, волонтери та добровольці розповіли про російську військову присутність на Донбасі й про проблеми фізичної і психологічної реабілітації українських військовослужбовців.

Також у Європейському парламенті відбулася міжнародна конференція «Брюссельська українська лабораторія – 2018» та слухання щодо безпекової ситуації на Донбасі й у Криму на засіданні парламентського підкомітету з питань безпеки й оборони.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 тисяч людей. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на Донбасі, Москва ці звинувачення відкидає і заявляє, що на непідконтрольних Києві територіях можуть бути хіба що російські «добровольці».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG