Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін доручив школам зупинити роботу до 6 березня – Насалик


Ігор Насалик

Кабінет міністрів України доручив навчальним закладам повністю зупинити роботу до 6 березня, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловість Ігор Насалик.

«Рекомендували, точніше, сказали повністю зупинити роботу в дошкільних навчальних закладах, школах і вищих навчальних закладах на період до 6 березня включно. При цьому переглянути, щоб температурний режим у цих закладах був у мінімально допустимих нормах», – сказав Насалик у Верховній Раді.

За його словами, в Україні до 7 березня запровадили національний план дій в енергетиці щодо обмеження споживання природного газу.

28 лютого компанія НАК «Нафтогаз України» повідомила про перемогу в Стокгольмському арбітражі над російським газовим монополістом, компанією «Газпромом» у суперечці щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту. «Газпром» заявив про незгоду з рішенням Стокгольмського арбітражу.

У компанії «Укртрансгаз» заявили 1 березня про низький тиск у магістральних газопроводах на вході в українську ГТС і додали, що падіння тиску на вході системи ускладнює його транзит і споживання. Російська сторона наразі це не коментувала.

Україна 1 березня надіслала ноту ЄС, в якій попередила про відмову Росії виконувати рішення Стокгольмського арбітражу щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту, повідомила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG