Доступність посилання

ТОП новини

У Києві ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 перевели на мазут, це не вплине на температуру в квартирах – «Київенерго»


У зв’язку з тимчасовими обмеженнями споживання газу до 6 березня на київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 проведено часткове заміщення природного газу на резервне паливо – мазут.

«Щодоби на двох теплоелектроценралях Києва, які забезпечують теплом 65,7% столичних споживачів, планується використати близько 2 тис. тонн мазуту. Таким чином, добові витрати газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 зменшаться з 7 млн куб. м до 4,3 млн куб. м. Економія газу при цьому складе 10,9 млн куб. м протягом чотирьох діб», – повідомляє прес-служба «Київенерго».

У «Київенерго» наголошують, що тимчасові обмеження використання природного газу не вплинуть на температурний режим теплоносія та гарячої води.

У червні 2017 року Міненерговугілля затвердило обсяги десятиденного запасу мазуту для електростанцій.

Водночас глава Міненерговугілля Ігор Насалик стверджує, що ситуація з постачанням газу складна, але контрольована.

У міністерстві повідомляють про доручення щодо переведення ТЕЦ, які працюють на газу, на резервне паливо – мазут. Однак, зважаючи на ситуацію із зниженням тиску газу в ГТС, Насалик наголошує на необхідності вжити можливих заходів для максимального зменшення його використання.

Як повідомляло Радіо Свобода, в Україні до 7 березня запровадили національний план дій в енергетиці щодо обмеження споживання природного газу. Це сталося після зменшення подачі палива з боку Росії.

Україна 1 березня надіслала ноту ЄС, в якій попередила про відмову Росії виконувати рішення Стокгольмського арбітражу щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту, повідомила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG