Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2018, Київ 15:06

У Словаччині поховали вбитого журналіста-розслідувача


Свічки біля портрета вбитих у Словаччині журналіста Яна Куцяка та його подруги Мартіни Кушнірової

В суботу у словацькому селі Штявнік, що на півночі країни, відбувся похорон вбитого наприкінці лютого журналіста-розслідувача Яна Куцяка. Повідомляється, що поховали 27-річного хлопця у костюмі, в якому він планував у травні одружитися з вбитою разом із ним подругою-однолітком Мартіною Кушніровою. Дівчину поховали днем раніше, також у весільній сукні, в північному селищі Ґреґоровце.

«Напад на журналіста є і нападом на свободу нашої країни, ми не повинні цього допускати», – сказав на прощальній службі у місцевому римо-католицькому храмі архієпископ Братислави Станіслав Зволенський.

Сотні людей прийшли, щоб віддати останню шану журналістові.

Поліція 3 березня повідомила, що відпустила всіх сімох затриманих італійців у зв’язку з розслідуванням вбивства Яна Куцяка та його подруги.

Раніше повідомлялося, що серед затриманих були люди з прізвищами та ініціалами осіб, деякі з котрих є схожими з іменами італійських бізнесменів – фігурантів останнього розслідування Куцяка про діяльність італійської мафії на сході Словаччини та її можливі зв’язки з близькими до прем’єр-міністра Роберта Фіцо людьми. Італійська сторона заявила, що до вбивства може бути причетне велике організоване злочинне угруповання «Ндрангета», що базується на півдні Італії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG