Доступність посилання

ТОП новини

Рубана привезли до Києва для обрання запобіжного заходу


Володимир Рубан у Шевченківському районному суді Києва, 9 березня 2018 року

Керівника центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана привезли до Шевченківського районного суду Києва для обрання запобіжного заходу.

Він був затриманий зранку 8 березня під час перетину лінії розмежування на Донбасі в контрольному пункті в’їзду та виїзду «Майорськ».

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука повідомив про затримання Рубана ввечері 8 березня. «Під виглядом переселенця цей «генерал» намагався провезти цілий арсенал зброї, яка була прихована в меблях», – стверджував Тука.

У Facebook затримання підтвердив і генеральний прокурор України Юрій Луценко. Він назвав затримання «невипадковим».

У лютому 2017 року Державна прикордонна служба і Служба безпеки України повідомили, що Володимир Рубан порушив встановлені режимні правила під час виїзду на тимчасово непідконтрольну територію, через що йому відмовили в пропуску, а СБУ скасувала йому дозвіл на перетин лінії зіткнення.

Після цього Володимир Рубан стверджував, що через його затримання на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка», коли його не пропустили на окуповану частину Донбасу, зірвався запланований обмін полоненими, що мав відбутися поза нормами Мінських домовленостей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG