Доступність посилання

ТОП новини

Рубана привезли до Києва для обрання запобіжного заходу


Володимир Рубан у Шевченківському районному суді Києва, 9 березня 2018 року

Керівника центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана привезли до Шевченківського районного суду Києва для обрання запобіжного заходу.

Він був затриманий зранку 8 березня під час перетину лінії розмежування на Донбасі в контрольному пункті в’їзду та виїзду «Майорськ».

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука повідомив про затримання Рубана ввечері 8 березня. «Під виглядом переселенця цей «генерал» намагався провезти цілий арсенал зброї, яка була прихована в меблях», – стверджував Тука.

У Facebook затримання підтвердив і генеральний прокурор України Юрій Луценко. Він назвав затримання «невипадковим».

У лютому 2017 року Державна прикордонна служба і Служба безпеки України повідомили, що Володимир Рубан порушив встановлені режимні правила під час виїзду на тимчасово непідконтрольну територію, через що йому відмовили в пропуску, а СБУ скасувала йому дозвіл на перетин лінії зіткнення.

Після цього Володимир Рубан стверджував, що через його затримання на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка», коли його не пропустили на окуповану частину Донбасу, зірвався запланований обмін полоненими, що мав відбутися поза нормами Мінських домовленостей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG