Доступність посилання

ТОП новини

У Вірменії шостий день тривають антиурядові протести


Поліція розгортає колючий дріт, щоб не пропустити демонстрантів, Єреван, Вірменія, 17 квітня 2018 року
Поліція розгортає колючий дріт, щоб не пропустити демонстрантів, Єреван, Вірменія, 17 квітня 2018 року

У Вірменії очолюваний опозиційним депутатом Ніколом Пашіняном рух проти прем’єрства Сержа Сарґсяна вранці 18 квітня відновив вуличні протести в Єревані, повідомляє вірменська служба Радіо Свобода.

Сотні опозиціонерів попрямували до резиденції прем'єр-міністра. Там поліція розтягнула колючий дріт. «Ми прийшли сюди, щоб відновити цю картину, коли Серж Сарґсян буде дивитися на Вірменію крізь колючий дріт», – заявив Пашинян, попрямувавши разом із прихильниками далі.

Співробітники поліції затримали демонстрантів на площі Франції в Єревані, вказує вірменська служба Радіо Свобода, не називаючи кількості затриманих.

Десятки тисяч протестувальників зібралися в центрі столиці Вірменії Єревані увечері 17 квітня, після призначення прем’єром країни Сержа Сарґсяна. Демонстранти вийшли на площу Республіки, тримаючи вірменські прапори і вигукуючи «Вірменія без Сержа». Протести також відбувалися в інших містах, включно з Ґюмрі та Ванадзором.

17 квітня під час засідання парламенту Вірменії Сержа Сарґсяна затвердили на посаді прем’єр-міністра. Його кандидатуру висунули владна Республіканська партія та її союзник – Вірменська революційна федерація «Дашнакцутюн». Пізніше президент Армен Сарґсян затвердив Сержа Сарґсяна на посаді прем’єра.

Рішення ухвалили на тлі масових протестів опозиції, лідером яких є опозиційний депутат Нікол Пашинян.

XS
SM
MD
LG