Доступність посилання

ТОП новини

Світова прем’єра фільму «Донбас» українського режисера відбудеться на Каннському фестивалі


Світова прем’єра фільму «Донбас» українського режисера Сергія Лозниці відбудеться на 71-му Каннському кінофестивалі, повідомили в кінокомпанії «Артхаус Трафік». Стрічка відкриє програму «Особливий погляд».

«Я щасливий, що зможу поділитися фільмом з найвимогливішою, досвідченою та чутливою публікою – журі та глядачами Каннського фестивалю. Для мене дуже важливо звернути увагу творців та політиків на проблему Донбасу. Наскільки я можу судити, це головна проблема нашого часу. Мова йде не про один регіон, країну або політичну систему; а про людство і цивілізації в цілому. Про кожного з нас – сьогодні», – заявив Лозниця.

Фільм «Донбас» створювався в копродукції Німеччини, України, Нідерландів, Франції та Румунії. Українським копродюсером був Денис Іванов та кінокомпанія «Артхаус Трафік».

Сценарій фільму заснований на документальних матеріалах. У ньому розповідають про події, що відбувалися на сході України. У центрі уваги – «люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв'язки, коли речі перестають називатися своїми іменами», повідомляють в «Артхаус Трафік».

Вихід стрічки в український прокат запланований на 2018 рік.

Цього року Каннський міжнародний кінофестиваль відбуватиметься з 8 до 19 травня.

До конкурсної програми Semaine de la Critique («Тиждень критики») фестивалю відібрали повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона, створений за участі Франції, Ісландії та України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG