Доступність посилання

ТОП новини
20 травня 2019, Київ 21:26

У Криму суд засудив «диверсанта» Лімешка до 8 років тюрми


Геннадій Лімешко

У Криму, в Судаку, суд визнав українця Геннадія Лімешка винним і призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі за «незаконне придбання, зберігання й носіння вибухових речовин». Про це повідомляє кореспондент проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії.

Лімешко вину визнав, справа розглядалася в особливому порядку. Серед пом’якшуючих обставин, врахованих судом, – малолітня дочка Лімешка. Серед обтяжливих – політичний мотив злочину: «ненависть і ворожнеча в зв’язку з приєднанням Криму до Росії». Термін відбування рахується від 10 травня 2018 року.

ФСБ Росії заявила про затримання 12 серпня минулого року в анексованому Криму чоловіка, якого вони назвали «агентом СБУ» і звинуватили у підготовці диверсій на півострові.

Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя 14 серпня заарештував Геннадія Лімешка на два місяці. Російські спецслужби заявили, що в затриманого вилучені зброя, вибухівка, ручна пилка і цифровий фотоапарат.

У Міноборони України повідомили, що затриманий у Криму і оголошений ФСБ Росії «агентом СБУ» громадянин України Геннадій Лімешко служив у Збройних силах України за контрактом і був звільнений у травні 2017 року через службову невідповідність. У СБУ назвали «черговою провокацією» повідомлення ФСБ Росії про затримання українського «агента».

Росія і раніше неодноразово заявляла про затримання в Криму «українських диверсантів». Українські спецслужби такі повідомлення спростовують.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG