Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2019, Київ 06:10

Семерак: обговорюється можливість використання в Україні японських «чистих технологій»


Ілюстративне фото

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявляє, що Україна зацікавлена у встановленні японського обладнанням «чистих технологій» на українських підприємствах металургійної, вугільної і енергетичної промисловості.

«Важливим під час зустрічі стало обговорення механізмів передачі Україні японських чистих технологій. Це б суттєво покращило життя українцям, зробило нашу продукцію більш конкурентною на міжнародних ринках», – сказав Семерак.

Він нагадав, що Україна взяла зобов’язання впровадити Національний план скорочення викидів, який зобов’яже підприємства поступово скорочувати валові викиди забруднюючих речовин від усіх спалювальних установок.

Остап Семерак у ході робочої поїздки до Токіо (Японія) зустрівся із міністром навколишнього середовища Японії Накагавою Масахурою, щоб обговорити можливі подальші напрямки співпраці двох країн у сфері довкілля.

Читайте також – Екоактивізм в Україні: почати з себе, щоб врятувати планету

У світі постійно попереджають про катастрофічні наслідки сучасних проблем довкілля, які потребують негайного вирішення, – забруднення повітря і води, глобальне потепління, деградація природних ресурсів, вирубка лісів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG